Danske Bank Jūsu uzņēmumam piedāvā MasterCard Business norēķinu karti, kas sniedz rīcības brīvību, nodrošinot naudas klātbūtni ikdienā.

Lietojiet MasterCard Business karti, lai veiktu norēķinus, iegādātos aviobiļetes, rezervētu viesnīcas vai auto īri internetā. MasterCard Business karte ir noderīga ikdienā un komandējumos - Jums nav jāuztraucas par naudas drošību.

Izmantojiet norēķinu kartes iespējas:

  • Norēķinieties par precēm un pakalpojumiem Latvijā un ārpus tās.
  • Izņemiet skaidru naudu jebkurā bankomātā Latvijā un ārpus tās. Iegaumējiet - skaidras naudas izmaksa Nordea bankomātos Latvijā Jums ir bez maksas.
  • Ja nepieciešams, palieliniet limita apmērus pirkumiem vai skaidras naudas izmaksai bankomātos.
  • Piesaistiet uzņēmuma norēķinu kartei papildkartes.
  • Neveiciet valūtas konvertāciju - tā notiek automātiski pēc vienota maksājuma sistēmas noteikta valūtas kursa darījuma veikšanas dienā.
  • Informācija par norēķinu kartes konta papildināšanu tiek atjaunota piecas reizes dienā (darba dienās): 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30.
  • Rīkojieties ar sava uzņēmuma līdzekļiem neatkarīgi no bankas darba laika.

Par drošu karšu lietošanu un glabāšanu lasiet Karšu lietotāju ceļvedī

Uzmanieties!

Pastāv iespējamība saņemt nesankcionētus zvanus vai e-pasta vēstules no viltvāržiem, kas var jautāt nosaukt lietotāja kodu, eBankas paroli vai karšu PIN kodus.

Lūdzam atcerēties, ka lietotāja kodu un eBankas paroli, kā arī maksājumu karšu PIN kodus ir jātur slepenībā. Gadījumā, ja Jums tiek lūgts nosaukt eBankas lietotāja paroli vai maksājumu karšu PIN kodus, neizpaudiet tos un nekavējoties informējiet par to banku.
Lūdzam atcerēties, ka zvanot Jums, Banka nekad nelūgs nosaukt savas pieejas paroles telefoniski, pa e-pastu vai jebkādā citādā veidā.

MasterCard Business kredītkarte
MasterCard Business kredītkarte
Starptautiska norēķinu karte, kas noder ikdienā un komandējumos.
Uzzināt vairāk

Karšu lietotāju ceļvedis

Noderīga informācija karšu lietotājiem.

Uzzināt vairāk

Bankomātu saraksts

Uzziniet, kur atrodas Jums tuvākais bankomāts.

Uzzināt vairāk