Darbinieku apdrošināšana

Ikviena uzņēmuma galvenā vērtība ir augsti kvalificēti darbinieki. Noteikti arī Jūsu uzņēmumā ir darbinieki, kuru zaudējums nozīmētu būtisku ienākumu kritumu un neparedzētus, lielus izdevumus aizvietotāju meklēšanai. Mandatum Life piedāvātie darbinieku dzīvības apdrošināšanas risinājumi palīdzēs nodrošināt uzņēmuma stabilitāti vērtīga darbinieka nāves gadījumā. Slēdzot līgumu par darbinieku apdrošināšanu, jāparedz, ka darbinieka nāves gadījumā kompensāciju pilnīgi vai daļēji saņem uzņēmums.

Ja uzņēmums paredz kompensācijas darbinieka nāves vai darba nespējas gadījumā, ir saprātīgi laikus apdomāt, kā šīs finansiālās saistības tiks pildītas. Apdrošinot savus darbiniekus, tiks veidota vienmērīga uzņēmuma naudas plūsma, jo par apdrošināšanu būs jāveic nelieli ikmēneša maksājumi. Notiekot nelaimei, kompensāciju izmaksās Mandatum Life, pasargājot uzņēmumu no lieliem negaidītiem izdevumiem.

Svarīgi! Saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu, apdrošināšanas atlīdzības netiek apliktas ar nodokļiem, turpretī, par kompensāciju, ko izmaksā darba devējs, papildus ir jāmaksā nodokļi.

Uzkrājumu veidošana darbiniekiem
Uzkrājumu veidošana darbiniekiem
Uzkrājuma veidošana darbiniekiem ietver sevī darbinieku ilgtermiņa motivāciju un piesaisti uzņēmumam.
Uzzināt vairāk
Nodokļi
Nodokļi

Izlasiet par ar nodokli apliekamām summām un nodokļu likmēm.

Uzzināt vairāk
Kontakti
+371 67 959 599

Kontaktinformācija

Zvaniet mumsAtsauksmes, ierosinājumi

Klientu apkalpošanas centrs

KAC Cēsu ielā 31/8

Palīdzība

Korespondentbankas