Ieguldījumu pakalpojumi un ieguldījumu blakus pakalpojumi

1. Danske Bank turpina ieguldījumu pakalpojumu sniegšanu līdz Klientu apkalpošanas pārejas dienai.

2. 2016. gada 4. jūnijā Jūsu Danske Bank finanšu instrumentu konti ar tajos esošajiem finanšu instrumentiem (akcijas, obligācijas, ieguldījumu fondi) tiks automātiski pārcelti uz Swedbank.

3. Sākot no 2016. gada 4. jūnija tiesiskajās attiecībās saistībā ar ieguldījumu pakalpojumiem tiks piemēroti Swedbank Vērtspapīru konta/brokera pakalpojumu noteikumi. Ar Swedbank Vērtspapīru konta/brokera pakalpojumu noteikumiem Jūs varat iepazīties Swedbank mājas lapā www.swedbank.lv, vai arī pēc pieprasījuma saņemt tos jebkurā Swedbank filiālē.

4. Sākot no 2016.gada 4. jūnija par Swedbank ieguldījumu pakalpojumu izmantošanu tiks piemērots Swedbank īpašais piedāvājums, kurš Jums nosūtīts pa pastu informatīvās vēstules pielikumā, pēc pieprasījuma varat saņemt to jebkurā Swedbank filiālē. Šis Swedbank īpašais piedāvājums Jūsu līgumattiecībās ar Swedbank tiks piemērots kā Cenrādis atbilstoši piemērojamiem pakalpojumu noteikumiem, ciktāl tajā noteiktās cenas un nosacījumi atšķiras no Swedbank standarta Cenrāža.

5. Lai sekmīgi īstenotu finanšu instrumentu kontu un tajos esošo finanšu instrumentu pārcelšanu uz Swedbank, Jums jāņem vērā daži ierobežojumi finanšu instrumentu kontu apkalpošanā:

  • no 25. maija līdz 2016.gada 3. jūnijam Jūs nevarēsiet veikt finanšu instrumentu pirkšanas darījumus;
  • no 1. jūnija līdz 2016.gada 3. jūnijam Jūs nevarēsiet veikt finanšu instrumentu pārdošanas darījumus;

6. Klientu apkalpošanas pārejas dienā Danske Bank pilnībā pārtrauc rīkojumu par darījumiem ar finanšu instrumentiem pieņemšanu pa telefonu. Jūsu ērtībai Swedbank piedāvā Jums pieslēgt tās telefonbanku, kas nodrošinās Jums līdzvērtīgu attālinātās klientu apkalpošanas iespēju.

7. Lai izvairītos no darījumu ierobežojumiem, aicinām Jūs laikus, pirms Klientu apkalpošanas pārejas dienas, patstāvīgi atvērt vērtspapīru kontu Swedbank un pārskaitīt Danske Bank turētos vērtspapīrus (izņemot Danske Invest fondu ieguldījumu apliecības) uz Swedbank pirms Klientu apkalpošanas pārejas dienas.

8. Pēc Klientu apkalpošanas pārejas dienas Swedbank nepiedāvās pirkt Danske Invest fondu ieguldījumu apliecības. Tās būs iespējams tikai pārdot.

9. Līdz 2016.gada 31. decembrim Swedbank neieturēs komisijas maksu par Danske Invest fondu ieguldījumu apliecību turēšanu.

10. Ja izvēlēsieties pārdot Danske Bank grupas ieguldījumu fondu apliecības līdz 2016. gada 27. maijam, Danske Bank neieturēs komisijas maksu par Danske Invest fondu ieguldījumu apliecību pārdošanu.

Vietējie maksājumi
Vietējie maksājumi

Ātri un ērti naudas pārskaitījumi uz jebkuru citu banku Latvijā.

Uzzināt vairāk
ES reglamentētais maksājums
ES reglamentētais maksājums

ES reglamentētie maksājumi ir maksājumi Eiropas Savienības robežās.

Uzzināt vairāk
Starptautiskie maksājumi
Starptautiskie maksājumi

Piedāvājam plašu korespondējošo banku tīklu, kas garantē maksājumu uzdevumu ātru un precīzu izpildi.

Uzzināt vairāk
SEPA maksājums
SEPA maksājums

SEPA - vienota eiro maksājumu zona, pārrobežu maksājumiem eiro valūtā.

Uzzināt vairāk

Norēķini

Taupiet laiku un naudu, izvēlieties kādu no Danske Bank piedāvātiem norēķinu veidiem. Uzzināt vairāk