Krājkonti

1. Danske Bank turpina krājkonta apkalpošanu līdz Klientu apkalpošanas pārejas dienai.

2. 2016. gada 4. jūnijā Jūsu krājkonts un tajā esošie naudas līdzekļi kopā ar uzkrātajiem procentu ienākumiem tiks automātiski pārcelti uz Swedbank un turpmāko krājkontu apkalpošanu veiks Swedbank.

3. No Danske Bank pārceltajam krājkontam Swedbank piešķirs jaunu konta numuru. Ja Danske Bank Jums ir atvērti vairāki krājkonti, jauns konta numurs tiks piešķirts katram no tiem.

4. Swedbank atvērtajos krājkontos ieskaitīs konta atlikumu, kāds tas būs 2016. gada 3. jūnijā dienas beigās attiecīgajā krājkontā Danske Bank.

5. Swedbank līdz 2016. gada 10. jūnijam Jums nosūtīs vēstuli, kurā būs norādīts Jūsu jaunais krājkonta numurs. Ja līdz minētajam datumam neesat saņēmis Swedbank vēstuli, noskaidrojiet sava krājkonta jauno numuru kādā no turpmāk minētajiem veidiem:

  • Swedbank internetbankā vai telefonbankā, piezvanot pa tālruni 67444444, ja par šo pakalpojumu lietošanu būs noslēgts līgums;
  • jebkurā Swedbank filiālē, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.

6. Sākot no 2016. gada 4. jūnija tiesiskajās attiecībās saistībā ar Jūsu krājkonta apkalpošanu tiks piemēroti Swedbank Vispārējie darījumu noteikumi un Swedbank Cenrādī noteiktās spēkā esošās krājkonta procentu likmes. Ar Vispārējiem darījuma noteikumiem un Swedbank Cenrādi Jūs varat iepazīties Swedbank mājas lapā www.swedbank.lv vai arī pēc pieprasījuma saņemt jebkurā Swedbank filiālē.

7. Vēršam uzmanību, ka sākot no 2016. gada 4. jūnija procentu ienākumi par atlikumu Jūsu krājkontā tiks izmaksāti vienu reizi trijos mēnešos.

8. Ja Jūs nepiekrītat iepriekš minētajām izmaiņām saistībā ar Jūsu krājkonta apkalpošanu, Jums ir tiesības vienpusēji pieprasīt slēgt krājkontus uz izbeigt Jums turpmāko šāda pakalpojuma sniegšanu.

9. 2016. gada 5. jūnijā no plkst. 8:00 visa informācija par Jūsu krājkontiem būs pieejama Swedbank filiālēs, kā arī internetbankā vai, zvanot pa tālruni 67444444, ja būs noslēgts atbilstošs līgums par Swedbank internetbankas vai telefonbankas lietošanu.

Vietējie maksājumi
Vietējie maksājumi

Ātri un ērti naudas pārskaitījumi uz jebkuru citu banku Latvijā.

Uzzināt vairāk
ES reglamentētais maksājums
ES reglamentētais maksājums

ES reglamentētie maksājumi ir maksājumi Eiropas Savienības robežās.

Uzzināt vairāk
Starptautiskie maksājumi
Starptautiskie maksājumi

Piedāvājam plašu korespondējošo banku tīklu, kas garantē maksājumu uzdevumu ātru un precīzu izpildi.

Uzzināt vairāk
SEPA maksājums
SEPA maksājums

SEPA - vienota eiro maksājumu zona, pārrobežu maksājumiem eiro valūtā.

Uzzināt vairāk

Norēķini

Taupiet laiku un naudu, izvēlieties kādu no Danske Bank piedāvātiem norēķinu veidiem. Uzzināt vairāk