Maksājumu kartes (t.sk. kredītkaršu limiti)

1.  Danske Bank turpina apkalpot izdotās maksājuma kartes līdz Klientu apkalpošanas pārejas dienai.

2. Klientiem, kuri izmanto maksājumu karti bez kredītlimita: Jūsu ērtībai ne vēlāk kā līdz 2016. gada 6. aprīlim Swedbank būs sagatavojusi jaunu MasterCard debetkarti, kuru varēsiet izņemt filiālē „Domina” (Rīga, Ieriķu iela 3, t/c „Domina”, darba laiks darbdienās 10:00-20:00, sestdienās 10:00-17:00). Par izgatavotās kartes pieejamību filiālē Swedbank Jūs informēs atsevišķi. Aicinām Jūs savlaicīgi izņemt Jums izgatavoto karti, lai nodrošinātu ērtāku pārejas procesu.

3. Klientiem, kuri izmanto maksājuma karti ar kredītlimitu: Klientu apkalpošanas pārejas dienā kredītkaršu limiti tiks automātiski pārcelti uz Swedbank. Esošie ar Danske Bank maksājumu karti izmantoto kredītlimitu atmaksas nosacījumi tiks saglabāti.

4. Lai Jūs varētu turpināt kredītkaršu limitu izmantošanu arī pēc Klientu apkalpošanas pārejas dienas, aicinām Jūs savlaicīgi veikt kredītkartes pasūtīšanu Swedbank. Ņemiet vērā, ka karšu darījumiem ar Swedbank maksājumu karti labvēlības periods procentu maksājumiem (bezprocentu periods) tiks piemērots tikai pirkumiem, un tā ilgums būs līdz nākamā mēneša 10.datumam.

5. 2016. gada 3. jūnijā plkst. 17:00 Jūsu Danske Bank maksājumu karšu darbība tiks apturēta. No šī brīža Jūs nevarēsiet izmantot Danske Bank maksājumu karti norēķiniem par pirkumiem un skaidras naudas izņemšanai.

6. 2016. gada 4. jūnijā Danske Bank pilnībā izbeidz Jūsu maksājumu karšu apkalpošanu.

7. Tiesiskajās attiecībās saistībā ar Swedbank izdotajām maksājumu kartēm tiks piemēroti Swedbank Vispārējie darījumu noteikumi un Karšu lietošanas noteikumi privātpersonām. Ar Swedbank Vispārējiem darījumu noteikumiem un Karšu lietošanas noteikumiem privātpersonām Jūs varat iepazīties Swedbank mājas lapā www.swedbank.lv, vai arī pēc pieprasījuma saņemt tos jebkurā Swedbank filiālē.

8. Swedbank izdotajām maksājumu kartēm tiks piemērots Swedbank īpašais piedāvājums, kurš Jums nosūtīts pa pastu informatīvās vēstules pielikumā, pēc pieprasījuma varat to saņemt jebkurā Swedbank filiālē. Šis Swedbank īpašais piedāvājums Jūsu līgumattiecībās ar Swedbank tiks piemērots kā Cenrādis atbilstoši piemērojamiem pakalpojumu noteikumiem, ciktāl šajā cenrādī noteiktās cenas un nosacījumi atšķiras no Swedbank standarta Cenrāža.

9. Klientu apkalpošanas pārejas dienā visi kartes kontā esošie naudas līdzekļi tiks automātiski pārcelti uz Swedbank, tai skaitā arī rezervētie un vēl nenogrāmatotie darījumi.

10. No Danske Bank pārceltajam kartes kontam Swedbank atvērs jaunu norēķinu kontu, kurā tiks ieskaitīts kartes konta atlikums, kāds tas būs 2016. gada 3. jūnijā dienas beigās Danske Bank kartes kontā.

11.  Swedbank līdz 2016. gada 10.jūnijam Jums nosūtīs vēstuli, kurā būs norādīts Jūsu jaunais norēķinu konta numurs. Ja līdz minētajam datumam nebūsiet saņēmis Swedbank vēstuli, noskaidrojiet sava norēķinu konta jauno numuru kādā no turpmāk minētajiem veidiem:

  • Swedbank internetbankā vai telefonbankā, piezvanot pa tālruni 67444444, ja par šo pakalpojumu lietošanu būs noslēgts līgums;
  • jebkurā Swedbank filiālē, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.

12. Danske Bank izdotās maksājumu kartes darījumu izpildi vai summas atmaksu sakarā ar atceltu maksājumu darījumu pēc Klientu apkalpošanas pārejas dienas veiks Swedbank, ieturot vai atmaksājot darījuma summu Jūsu kontā Swedbank.

13. Danske Bank par savām izdotajām maksājumu kartēm turpinās pieņemt klientu pretenzijas par karšu darījumiem atbilstoši MasterCard Worldwide un Karšu apkalpošanas noteikumiem.

Vietējie maksājumi
Vietējie maksājumi

Ātri un ērti naudas pārskaitījumi uz jebkuru citu banku Latvijā.

Uzzināt vairāk
ES reglamentētais maksājums
ES reglamentētais maksājums

ES reglamentētie maksājumi ir maksājumi Eiropas Savienības robežās.

Uzzināt vairāk
Starptautiskie maksājumi
Starptautiskie maksājumi

Piedāvājam plašu korespondējošo banku tīklu, kas garantē maksājumu uzdevumu ātru un precīzu izpildi.

Uzzināt vairāk
SEPA maksājums
SEPA maksājums

SEPA - vienota eiro maksājumu zona, pārrobežu maksājumiem eiro valūtā.

Uzzināt vairāk

Norēķini

Taupiet laiku un naudu, izvēlieties kādu no Danske Bank piedāvātiem norēķinu veidiem. Uzzināt vairāk