Termiņnoguldījumi

1. Danske Bank turpina termiņnoguldījumu apkalpošanu līdz Klientu apkalpošanas pārejas dienai.

2. 2016. gada 4. jūnijā Jūsu Danske Bank termiņnoguldījumi un uzkrātie procentu ienākumi tiks pārcelti uz Swedbank. Termiņnoguldījumam tiks saglabāti visi sākotnējie nosacījumi, tajā skaitā procentu likme un termiņš.

3. Jums ir tiesības vienpusēji pārtraukt jebkuru Jūsu termiņnoguldījumu. Ja Jūs izmantosiet minētās tiesības līdz 2016. gada 3. jūnijam, Danske Bank neieturēs komisijas maksu par termiņnoguldījuma pirmstermiņa pārtraukšanu un izmaksās Jums līdz termiņnoguldījuma pārtraukšanas dienai uzkrātos procentus.

4. Swedbank termiņnoguldījumam piesaistīs no Danske Bank pārcelto Jūsu norēķinu kontu, kurā Swedbank ieskaitīs gan termiņnoguldījuma pamatsummu, gan aprēķinātos un līdz Klientu apkalpošanas pārejas dienai neizmaksātos procentus (tajā skaitā par laiku, kad termiņnoguldījumu apkalpoja Danske Bank) atbilstoši Termiņnoguldījuma sākotnējiem nosacījumiem.

5. Swedbank līdz 2016. gada 10. jūnijam Jums nosūtīs vēstuli, kurā būs norādīts Jūsu jaunais norēķinu konta numurs, kas būs piesaistīts termiņnoguldījumam. Ja līdz minētajam datumam neesat saņēmis Swedbank vēstuli, noskaidrojiet sava norēķinu konta jauno numuru kādā no turpmāk minētajiem veidiem:

  • Swedbank internetbankā vai telefonbankā, piezvanot pa tālruni 67444444, ja par šo pakalpojumu lietošanu būs noslēgts līgums;
  • jebkurā Swedbank filiālē, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.

6. 2016. gada 5. jūnijā no plkst. 8:00 pēc Latvijas laika visa informācija par Jūsu termiņnoguldījumu būs pieejama Swedbank klientu apkalpošanas vietās, kā arī Swedbank internetbankā vai, zvanot pa tālruni 67444444, ja būs noslēgts līgums par Swedbank internetbankas vai telefonbankas lietošanu.

Vietējie maksājumi
Vietējie maksājumi

Ātri un ērti naudas pārskaitījumi uz jebkuru citu banku Latvijā.

Uzzināt vairāk
ES reglamentētais maksājums
ES reglamentētais maksājums

ES reglamentētie maksājumi ir maksājumi Eiropas Savienības robežās.

Uzzināt vairāk
Starptautiskie maksājumi
Starptautiskie maksājumi

Piedāvājam plašu korespondējošo banku tīklu, kas garantē maksājumu uzdevumu ātru un precīzu izpildi.

Uzzināt vairāk
SEPA maksājums
SEPA maksājums

SEPA - vienota eiro maksājumu zona, pārrobežu maksājumiem eiro valūtā.

Uzzināt vairāk

Norēķini

Taupiet laiku un naudu, izvēlieties kādu no Danske Bank piedāvātiem norēķinu veidiem. Uzzināt vairāk