Norēķinu kartes

Ikdienas steigā mēs vēlamies justies droši, pārliecināti un ērti. Norēķinu karte mums to nodrošina, mēs varam to izmantot gandrīz visur: pērkot degvielu vēlā nakts stundā, iepērkoties pārtikas veikalā, iegādājoties dāvanas tuviniekiem, vai dodoties ceļojumā – viena karte visam, kas mums nepieciešams.

Lietojot norēķinu karti, mēs pilnībā kontrolējam visus savus izdevumus. Darījumu drošību garantē PIN kods un paraksts, bet darījumu pārredzamību nodrošina kartes konta ikmēneša pārskats.

  • Droši un ērti norēķini Latvijā un ārpus tās, interneta pirkumu un rezervācijas iespējas, kā arī ērta piekļuve skaidrai naudai raksturo MasterCard Standard starptautisko kredītkarti.
  • Ja vēlaties saņemt tikai augstākās kvalitātes pakalpojumus visā pasaulē un apliecināt savu statusu, iesakām izvēlēties prestižo MasterCard Gold kredītkarti kopā ar bezmaksas ceļojumu apdrošināšanu.

Papildus informāciju skatiet Danske Bank cenrādī.

Uzmanieties!
Pastāv iespējamība saņemt nesankcionētus zvanus vai e-pasta vēstules no viltvāržiem, kas var jautāt nosaukt lietotāja kodu, eBankas paroli vai karšu PIN kodus.

Lūdzu atcerieties, ka lietotāja kodu un eBankas paroli, kā arī maksājumu karšu PIN kodus ir jātur slepenībā. Gadījumā, ja Jums tiek lūgts nosaukt eBankas lietotāja paroli vai maksājumu karšu PIN kodus, neizpaudiet tos un nekavējoties informējiet par to banku.

Lūdzu, atcerieties, ka zvanot Jums, Banka nekad nelūgs nosaukt savas pieejas paroles telefoniski, pa e-pastu vai jebkādā citādā veidā.

Mastercard Gold karte
Mastercard Gold karte
Karte, kura savam īpašniekam piešķir īpašu statusu.
Uzzināt vairāk
Mastercard Standard karte
Mastercard Standard karte
Karte norēķiniem bez komisijas maksas, pirkumiem internetā, kā arī skaidras naudas izņemšanai.
Uzzināt vairāk

Karšu lietotāju ceļvedis

Noderīga informācija karšu lietotājiem.

Uzzināt vairāk

Bankomātu atrašanās vietas

Uzziniet, kur atrodas Jums tuvākie bankomāti.

Uzzināt vairāk