Darījumi Ziemeļvalstīs un visā pasaulē

Īpaši, starptautiskajiem klientiem pielāgoti risinājumi.

Vai jūsu uzņēmums darbojas starptautiskajā tirgū? Mēs sniedzam atbalstu mūsu Ziemeļvalstu un globālajiem klientiem visā pasaulē.

 

Mēs zinām, ka starptautiskā uzņēmējdarbība ir saistīta ar īpašiem izaicinājumiem un pieprasa sarežģītus finanšu lēmumus un risinājumus. Starptautiskiem uzņēmumiem mēs esam partneris, kurs var piedāvāt plašu pārrobežu pakalpojumu klāstu. Mūsu mērķis ir nodrošināt optimālus un individuāli pielāgotus pakalpojumus starptautisko uzņēmumu meitasuzņēmumiem un to mātes uzņēmumiem, izmantojot unikālu, vienotu pārrobežu pakalpojumu koncepciju.

Palīdzēsim jūsu biznesam augt!

Galvenās priekšrocības mūsu starptautiskajiem klientiem

 • Vienas pieturas princips

  Vienas pieturas princips

  Izmantojot vienas pieturas principu visās valstīs, kur darbojas Danske Bank, mēs piedāvājam visaptverošas konsultācijas un starptautiskus risinājumus, saglabājot izpratni par norisēm vietējā tirgū un nodrošinot ērtu ikdienas saziņu. Ņemot vērā mūsu zināšanas par bankas pakalpojumiem katrā no tirgiem, mūsu vietējās starptautisko bankas darījumu nodaļas nodrošina ātrus un uzticamus pakalpojumus vietējās valodās, kā arī angļu valodā.

 • Augstākā līmeņa pārrobežu un vietējie risinājumi

  Augstākā līmeņa pārrobežu un vietējie risinājumi

  Sniedzot pilnu finanšu pakalpojumu spektru, mēs varam palīdzēt jūsu uzņēmumam gūt labāku ieskatu pār tā darbību un efektīvāku kontroli, palīdzot padarīt efektīvāku jūsu vietējo un starptautisko darbību.

  Daži piemēri:
  Vietējās vajadzības – konti, maksājumu kartes, galvojumi un līzings sąskaitos
  Starptautiskās vajadzības –
  naudas plūsmas vadības un citi pārrobežu risinājumi, kā arī FX

 •  Vienota pārrobežu pakalpojumu koncepcija

   Vienota pārrobežu pakalpojumu koncepcija

  Mūsu vietējās nodaļas nodrošina vienotus pakalpojumus atbilstoši uzņēmuma vietējām un starptautiskajām vajadzībām. Risinājumi (piemēram, naudas plūsmas pārvaldība un finansējums) tiek īstenoti ātri un efektīvi, sadarbojoties bankas speciālistiem dažādās valstīs.
 • Profesionāli darbinieki visās valstīs

  Profesionāli darbinieki visās valstīs

  Pateicoties globālajai pārstāvniecībai, mēs pilnībā izprotam starptautisku uzņēmumu grupu vajadzības un pārzinām vietējo tirgu. Mūsu starptautisko klientu darījumu vadītāji ir labi pārzina, kuri vietējie risinājumi piemēroti katra starptautiskā uzņēmuma  vajadzībām. Viņiem ir arī plašas zināšanas par Danske Bank pārrobežu risinājumiem naudas plūsmas pārvaldības jomā.

 

Starptautisko klientu nodaļas palīdz:

- Danske Bank Ziemeļvalstu klientiem veikt darījumus ārzemēs;

-  globāliem uzņēmumiem veikt darījumus Ziemeļvalstīs.

 

Danske Bank ir filiāles Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Īrijā, Apvienotajā Karalistē, Vācijā, Polijā un Krievijā.
Mūsu partneru tīkls ietver vairāk nekā 1300 korespondentbankas visā pasaulē.

Jūs varētu interesēt arī šādas tēmas: