Finansējums

Mēs piedāvājam daudzveidīgus finansējuma veidus uzņēmuma vajadzībām. Uzziniet vairāk par tiem šeit.

Vairumam uzņēmumu nepārtraukti ir nepieciešams finansējums ēkām, operācijām, attīstībai vai tehniskajai apkopei. Mēs to varam nodrošināt.

Katru dienu mēs izstrādājam finansēšanas risinājumus daudziem klientiem. Tāpēc mēs varam palīdzēt arī jūsu uzņēmumam.

Uzņēmumi bieži pilnībā neapzinās apgrozāmo līdzekļu finansēšanas vajadzības. Lai tās samazinātu, daudzi uzņēmumi var atbrīvot līdzekļus, optimizējot savu apgrozāmo kapitālu. Šādi pasākumi var ietvert efektīvu darbu ar uzņēmuma parādniekiem un kreditoriem, lai izveidotu optimālu aizņemumu un ieguldījumu biznesa portfeli.

Informāciju par mūsu piedāvātajiem finansēšanas risinājumiem skatiet tālāk. Ja rodas lielākas finansēšanas vajadzības sarežģītas uzņēmējdarbības gadījumā, gatavi produkti var nepalīdzēt. Šādā gadījumā mēs vienmēr sākam procesu ar stratēģiskām konsultācijām un beidzam ar īpaši pielāgotu risinājumu.

Palīdzēsim jūsu biznesam augt!

Finansējuma veidi

  • Investīciju kredīts

    Investīciju kredīts

    Kredīts paredzēts uzņēmējdarbības paplašināšanai: lai iegādātos jaunu aprīkojumu, mehānismus un tehnoloģijas, kā arī nekustamo īpašumu, bet celtniecības uzņēmumiem dzīvojamo māju būvei.

  • Overdrafts

    Overdrafts

    Īstermiņa aizdevums naudas plūsmas sabalansēšanai, lai varētu īslaicīgi palielināt savu apgrozāmo līdzekļu apjomu vai nodrošinātu īstermiņa finansējumu kāda noteikta projekta īstenošanai.

Jūs varētu interesēt arī šādas tēmas: