Naudas plūsmas vadība

Naudas plūsmas un likviditātes vadība, pārskats, kontrole un precīzi procesi.

Mēs piedāvājam augsta līmeņa naudas plūsmas pārvaldības rīkus, elastīgus likviditātes pārvaldības risinājumus un pakalpojumus. Mūsu darba mērķis ir pilnveidot jūsu naudas plūsmas galvenos aspektus, novērtējot tās iespējas šodien un pētot tās nākotnes potenciālu. Mēs sniedzam atbalstu lēmumu pieņemšanai un dodam iespēju salīdzināt jūsu eošo naudas plūsmas organizāciju ar augstākā līmeņa standartiem.

Finanšu stabilitāte
Mēs varam palīdzēt uzlabot jūsu naudas plūsmas stabilitāti, optimizējot kontu struktūru un nodrošinot pieeju modernākajiem likviditātes pārvaldības risinājumiem. Tas samazinās nepieciešamību pēc ārējā finansējuma un uzlabos jūsu uzņēmējdarbības galvenos rādītājus. 

 

Pārskats un kontrole
Mūsu risinājumi nodrošina konkrētās dienas vai reālā laika skaidras naudas plūsmas datus un pārskatus par visiem saistītajiem uzņēmumiem, valūtām un valstīm. Sava uzņēmuma risku pārvaldībai varat izmantot arī efektīvus naudas līdzekļu konsolidēšanas risinājumus, kas ļauj apvienot pieejamos kontu atlikumus un pārvaldīt  starpuzņēmumu aizdevumus.

Nepārtraukta procesu darbība
Naudas plūsmas vadības un likviditātes pārvaldības risinājumu nodrošināšanā mēs izmantojam precīzi strukturētu ieviešanas metodoloģiju. Varat nešaubīties, ka visos produktu apkalpošanas līmeņos mēs strādāsim kopā ar jums, uzņemoties procesu vadību un izpildi līdz jums vēlamajam risinājumam. Tādējādi mēs varam izpildīt jūsu augstās prasības un efektīvi ieviest mūsu risinājums.

Stratēģiskas konsultācijas un elektroniskie risinājumi
Mēs sniedzam stratēģiskas konsultācijas par likviditātes pārvaldību, lai jūs gūtu dziļāku izpratni par efektīvu skaidras naudas plūsmas prognozēšanu un gūtu kopējo likviditātes pārskatu, iekļaujot procesus meitasuzņēmumos, veicinot efektivitāti un nodrošinot visu uzņēmējdarbības elementu veiktspējas analīzi.
Jūs varat pārvietot naudas līdzekļus starp sava uzņēmuma kontiem, vai arī varat ļaut, lai mēs to izdarām automātiski. Visbeidzot, mēs varam sniegt jums vispusīgu  kontu informāciju reālajā laikā, izmantojot eBanku vai citus elektroniskos pakalpojumus.

Tālāk ir aprakstīti daži mūsu naudas plūsmas vadības risinājumi. Papildus šeit aprakstītajiem produktiem mēs piedāvājam specializētus produktus, kā arī mēs varam izveidot īpaši jūsu uzņēmumam pielāgotus risinājumus.

Palīdzēsim jūsu biznesam augt!

Dažādi likviditātes pārvaldības veidi

 • Reālā laika kontu pārskats

  Reālā laika kontu pārskats

  Iegūstiet neierobežotu piekļuvi saviem kontiem jebkurā laikā, izmantojot mūsu elektroniskās bankas pakalpojumus. Šie ir ideāli rīki, kas ir īpaši paredzēti jūsu uzņēmuma likviditātes pārvaldības kontrolei. Mūsu pakalpojumi ir pielāgoti jūsu vajadzībām, galveno vērību pievēršot aktuālajai konta informācijai un efektīvai maksājumu uzdevumu izpildei.
 • Maksājumi un kontu pārskati

  Maksājumi un kontu pārskati

  Lai paaugstinātu ar ikdienas maksājumiem saistīto procesu efektivitāti, izmantojiet Danske eBankas funkcionalitāti, kas ļauj importēt maksājumu failus tieši no jūsu uzņēmuma grāmatvedības programmas. Tāpat banka nodrošina kontu pārskatus atbilstoši ISO20022 standartam, kuru var automātiski apstrādāt jūsu grāmatevdības sistēmā.  Jūs varat arī izveidot pilnīgi automātisku datu apmaiņu starp uzņēmuma grāmatvedības sistēmu un banku, izmantojot Danske LiveGate pieslēgumu.
 • Kontu atlikumu automātiskā uzturēšana

  Kontu atlikumu automātiskā uzturēšana

  Izmantojot kontu atlikumu automātiskās uzturēšanas pakalpojumu, jūs varat automātiski pārvietot uzņēmuma līdzekļus starp kontiem, lai saglabātu nemainīgu bilanci.
  Modernākais risinājums ietver līdzekļu pārvietošanu starp daudziem kontiem ar dažādām valūtām un starp vairākiem uzņēmumiem. Sazinieties ar mums, un mēs izveidosim jūsu uzņēmumam pielāgotu līdzekļu pārvietošanas shēmu.
 • Naudas līdzekļu konsolidācija

  Naudas līdzekļu konsolidācija

  Šis risinājums sniedz pārskatu par jūsu uzņēmumu grupas līdzekļiem un ļauj jums efektīvi pārvaldīt grupas uzņēmumu iekšējos aizdevumu un tēriņu limitus. Tas ļauj piekļūt uzņēmumu grupas kopīgajiem līdzekļiem un veikt savstarpējos aizdevumus, nodoršinot risku pārvaldību. Mēs varam piedāvāt dažādus naudas līdzekļu konsolidācijas risinājumus. Sazinieties ar mums, lai iegūtu papildu informāciju.
 • Citu banku kontu pārvaldība

  Citu banku kontu pārvaldība

  Šis pakalpojums ļauj pārvaldīt ārvalstu vai citās vietējās bankās atvērtus kontus, veikt ikdienas darbības un saņemt konta izrakstus par tekošo dienu un konta stāvokli dienas beigās.

Konsultācijas

Jūsu organizācijas dažādu procesu realizācijai mēs izmantojam konsultatīvo metodoloģiju saskaņā ar Danske Bank Grupas standartiem. Mēs piedāvājam augsta līmeņa naudas pārvaldības pieredzi, pilnu pakalpojumu klāstu un jūsu prasību sarežģītības līmenim pielāgotus risinājumus.

Citi pakalpojumi