Privātuma politika

Šī privātuma atruna paskaidro, kā mēs izmantojam elektronisko pēdu nospiedumus, ko Jūs atstājat apmeklējot mūsu mājas lapas, tostarp elektroniskās pašapkalpošanās mājas lapas, piemēram, Danske eBanku, Danske Mobile Banking vai Business Online.

Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko izmanto daudzas mājas lapas, lai fiksētu lietotāja apmeklējumu skaitu. Sīkdatne nevar izplatīt vīrusus vai citas kaitīgas programmas.

Kad jūs apmeklējat mūsu mājas lapu, informācija par Jums tiek reģistrēta ar sīkdatnes palīdzību. Šī informācija ietver:

  • lapas, kuras Jūs apskatījāt un to apskatīšanas datumu un laiku
  • pārlūkprogrammu, kuru Jūs izmantojat
  • Jūsu ekrāna izšķirtspēju
  • Jūsu operētājsistēmu
  • mājas lapu, kuru Jūs apmeklējāt tieši pirms mūsējās
  • Jūsu IP adresi
  • Jūsu Java versiju

Šī informācija tiek izmantota tikai saistībā ar darbības nodrošināšanu un statistikas apkopošanai, ko var izmantot, piemēram, lai uzlabotu mūsu mājas lapu.

Informāciju no sīkdatnēm nevar izmantot, lai iegūtu personīgo informāciju par Jums. Sīkdatņu informācija netiek nodota vai pārdota trešajām personām.

Jūs vienmēr varat atteikties no sīkdatņu saglabāšanas Jūsu datorā, mainot interneta pārlūkprogrammas attiecīgos iestatījumus. Tomēr ievērojiet, ka šādā gadījumā Jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot visas mājas lapas funkcijas. Ja Jūs nevēlaties saņemt sīkdatnes no Danske Bank, atveriet savas interneta pārlūkprogrammas papildiespējas, izvēlieties papildus sīkdatnes iestatījumus un pievienojiet mūsu mājas lapu sarakstam, kurā norādītas tīmekļa vietnes, kam liegtas tiesības nosūtīt uz Jūsu datoru sīkdatnes. Jūs varat arī izvēlēties dzēst atsevišķas vai visas sīkdatnes, kas iepriekš saglabātas Jūsu interneta pārlūkprogrammā.

Ja Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu bez jebkādiem ierobežojumiem sīkdatņu saglabāšanai Jūsu datorā vai nedzēstām sīkdatnēm, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Ja, apmeklējot mūsu mājas lapu, Jūs lūdzat sazināties ar Jums, sūtat mums e-pasta vēstuli vai, piemēram, lūdzat atsūtīt brošūru, Jūs atklājat savu vārdu un, iespējams, arī savu e-pasta adresi, tālruņa numuru, personas identifikācijas numuru (personas kodu) vai citus datus. Šī informācija, kuru Jūs esat sniedzis, tiek izmantota, lai apstrādātu Jūsu pieprasījumu. Pēc Jūsu pieprasījuma apstrādāšanas informācija tiek izdzēsta.