Sīkdatņu izmantošanas politika

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kura tiek lietota, lai uztvertu atkārtotus lietotāju mājaslapas apmeklējumus.  Saistibā ar to, ka sīkdatne nav aktīva datne, tā neizplata vīrusus vai citas destruktīvas programmas.
Banka izmanto sīkdatnes savā mājaslapā. Tās palīdz nodrošināt pienācīgu mājaslapas funkcionalitāti un tās turpmāku uzlabošanu, kas ļauj mums to veiksmīgi īstenot.
Apmeklējot Bankas mājaslapu, šāda informācija tiek nosūtīta Bankai, izmantojot sīkdatnes: 

  • Jūsu apskatītās Bankas vietnes lapas, apmeklējuma datums un laiks;
  • Jūsu izmantotā pārlūkprogramma;
  • Jūsu ekrāna izšķirtspēja;
  • Jūsu datorā izmantotā operētājsistēma;
  • Atrašanās vieta, no kuras Jūs apmeklējāt mūsu lapu;
  • Jūsu datora IP adrese;
  • Jūsu datora Java versija.
Šī informācija tiek izmantota tikai ikdienas darbības nodrošināšanai un statistikas ievākšanai, piemēram, lai uzlabotu mūsu mājaslapu.

Informējam, ka dati, kas saņemti no sīkdatnēm, tiek apstrādāti saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu, kā arī Latvijas Republikas un citos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Jūs varat būt droši, ka minētie dati netiek izmantoti, lai vāktu informāciju par Jums. Ši informācija netiek nosūtīta vai pārdota trešajām personām.

Jūs varat atspējot sīkdatņu lietošanu Jūsu datorā jebkurā brīdī - to iespējams izdarīt Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumos. Taču jārēķinās, ka, atspējojot sīkdatņu lietošanu, dažas funkcijas jūsu lapā var nestrādāt. Ja Jūs nevēlaties saņemt sīkdatnes no Bankas, atveriet sava Internet pārlūka iespējas, atlasiet izvērstos sīkdatņu uzstādījumus un pievienojiet Bankas mājas lapas adresi vietņu sarakstam, no kurām nevēlaties saņemt sīkdatnes savā datorā. Jūs varat arī izlemt dzēst privātās sīkdatnes, kas iepriekš saglabātas Jūsu Internet pārlūkā.

Ja Jūs lūdzat ar Jums sazināties, nosūtīt Jums drukas materiālus, Jūs izpaudīsiet Jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi, tālruņa nummuru vai citus privātus datus. Šo informāciju mēs izmantosim tikai lai izpildītu Jūsu pieprasījumu un datus pēc tam dzēsīsim. Jūsu informācija netiks saglabāta sīkdatnēs.