Izmaiņas maksājumu pakalpojumos no 2019. gada 1. novembra

Informējam, ka 2019. gada 1. novembrī stāsies spēkā jauni Norēķinu konta līguma standarta noteikumi un Maksājumu pakalpojumu standarta noteikumi

Cienījamie klienti!

Saskaņā ar Danske Bank A/S lēmumu pārtraukt darbību tās filiālēs Baltijā Danske Bank A/S filiāle Latvijā (turpmāk tekstā - Banka) pakāpeniski pārtrauc sniegt dažādus bankas pakalpojumus. Tādēļ no 2019. gada 1. novembra:

  • Bankā būs iespēja veikt maksājumus tikai eiro valūtā, un vairs nevarēs veikt izejošos, kā arī saņemt ienākošos maksājumus citās valūtās
  • Banka pārtrauc pieņemt izpildei Danske Grupas maksājumus un Uzņēmumu grupas maksājumus Danske grupas ietvaros.

Sakarā ar minētajām izmaiņām Banka ir grozījusi Norēķinu konta līguma standarta noteikumus un Maksājumu pakalpojumu standarta noteikumus. Attiecīgās izmaiņas stāsies spēkā 2019. gada 1. novembrī.

 

Lūdzam iepazīties ar gaidāmajām izmaiņām noteikumos. Ja nepiekrītat minētajiem grozījumiem, Jums ir tiesības izbeigt sadarbību ar Banku, pirms tam izpildot esošās saistības. Šādā gadījumā lūdzam līdz 2019. gada 30. oktobrim mums iesniegt rakstisku paziņojumu. Ja līdz minētajam datumam nesaņemsim no Jums rakstveida paziņojumu, uzskatīsim, ka Jūs pilnībā piekrītat attiecīgajām izmaiņām.

Mēs iesakām pārskaitīt visus Jūsu kontā glabātos līdzekļus ārvalstu valūtas uz citu finanšu iestādi līdz 2019. gada 30. oktobrim, plkst. 17:00.

Lūdzu, informējiet savus sadarbības partnerus vai klientus, kas Jums veic pārskaitījumus ārvalstu valūtas, par Jūsu jauno kontu citā finanšu iestādē.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvaniet mums uz tālruni +371 67 959 599 (darba dienās plkst. 09:00–17:00) vai sazinieties ar savu darījumu vadītāju.

 

Pateicamies par sapratni un atvainojamies par sagādātajām neērtībām.